Нанесення іржі. Крок-за-кроком

Автор | 2016-09-12
Нанесення

Крок 1. Після ґрунтування усієї моделі Vallejo Black Surface Primer застосуйте деякі базові іржаві кольори. Різні тони іржі накладайте випадковим чином зі світлішими тонами ближче до країв панелей.

Нанесення

Крок 2. Після висихання й твердіння ґрунтовки та базових іржавих кольорів протягом 24 годин настав час для товстішої іржі. Для стоврення глибини й текстури старої іржа я використовував новий продукт засобів Vallejo – 73.821 Rust Texture.

Нанесення

Крок 3. Використовуйте старий пензель, щоб застосувати Rust Texture до затишних куточків та інших областей, де хочете показати стару хрустку іржу, а також створити об’єм. Це також допомагає створити ефект зламаних іржавих бульбашок, коли метал кородує під шаром фарби, і, в кінці кінців, ламає шар фарби.

 

Нанесення

Крок 4. Тут додайту Rust Texture на нижню частину вертикальної сталевої пластини. Використання еталонних фотографій допоможе в розташування місць старої іржі.

 

Нанесення

Крок 5. Горизонтальні поверхні, такі як крила і пластина задньої палуби в цій моделі будуть збирати воду, яка, в свою чергу, призведе до того, метал іржавіє швидше.

 

Нанесення

Крок 6. Моделі з нанесеною Rust Texture дайте висохнути й зміцніти протягом ночі.

 

Нанесення

Крок 7. Для видалення фарби основного кольору транспортного засобу, щоб розкрити текстуру іржі застосуйте сколювання Vallejo Chipping Medium. Цей засіб може бути нанесений пензлем або аерографом. Застосуйте засім трохи товстішим шаром в закутках і в деяких інших місцях, де накладено Rust Texture, щоб полегшити видалення великої кількості фарби.

 

Нанесення

Крок 8. Після додавання Chipping Medium й висихання протягом декількох годин, нанесіть основний колір моделі з використанням декількох кольорів світлого піску і створення ефектів світла й тіні.

 

Нанесення

Крок 9. Є кілька способів, якими можна використовувати Chipping Medium в залежності від типу ефекту сколу. Це все робиться після висихання базового кольору. Як правило, дайте фарбі висохнути й затвердіти декілька годин перед видаленням фарби. Для отримання більш товстого шару Rust Texture і Chipping Medium лише зволожуйте старий твердий пензель, який використовуєте, щоб відколоти геть фарбу, і не змочувати поверхню моделі.

 

Нанесення

Крок 10. Початок процесу сколювання.

 

Нанесення

Крок 11. Тут видні деякі з ефектів, створених за допомогою Rust Texture. Тут додайте трохи рисок світлої іржі, щоб показати, як цей ефект виглядає, якщо ми хочемо зробити невеликий відлам іржі і т.д.

 

Нанесення

Крок 12. Результати процесу надламу. На цьому етапі можна визначити, які зазубрини потрібно підфарбувати, якщо потрібно відколи більше й т.п.

 

Нанесення

Крок 13. Готова модель з великою кількістю іржавої текстури і об’ємів, а також більш яскравою іржавими місцями й смугами.

Залишити відповідь