Dragon 6393 – Jagdpanther G1 (Late)

David Coyne – Jagdpanther G1 (Late) Dragon 6393 (оригінал)

Гадаю, настав час для ще одного запису у варіантах сімейства Panther.

Оскільки я вже створив Dragons G2 на початку року, я був настільки схвильований цим комплектом, що вирішив у той же час створити пізній комплект G1, щоб побачити їх порівняння. Якщо ви стежили за цим блогом, то, можливо, пам’ятаєте, як я коментував, що нові деталі в комплекті G2 були дещо гіршої якості, ніж ті, що були раніше. G2 був четвертим із нових оснащених Dragon Jagdpanthers, які були випущені після G1 Early (2007), G1 late (2009), G1 ранній із zimmerit (2010). G2 був випущений у 2013 році, у що важко повірити, але це те, що повідомляє веб-сайт «Scale mates».

Я думаю, що випуск G2 ознаменував перелом у виробництві пластикових наборів Dragons, де замість того, щоб ставати все краще й краще, став очевидним поступовий спад. Не зрозумійте мене неправильно, це все ще чудовий набір, але ми спостерігали повільну загибель Dragon протягом останніх кількох років, і це один момент часу, який можна розумно сказати, що це його початок.

Якщо ви хочете перевірити збірку G2, перейдіть за посиланням нижче. Стаття містить величезну кількість дослідницького матеріалу, а також плани та всі фотографії G2, які можна знайти будь-де на цю тему, взяті з книг та Інтернету.

http://www.track-link.com/forums/site_blogs/33056/flat

Тепер давайте приступимо до збірки G1.
У мене є багато інформації та фотографій, які будуть дуже корисними, а також збирання комплекту, тож налаштуйтеся на наступний розділ.

Як я вже говорив раніше, я створив цей набір на початку року, коли працював над набором Dragons G2. Я збираюся стверджувати, що це повне пророче розуміння, оскільки зараз справді вдалий час, щоб подивитися на цей набір, головним чином тому, що Meng Model щойно випустила свій власний набір G1, і він цілком може затьмарити пропозицію Dragon головним чином через те, що він вдвічі дешевший і рівні, якщо не кращі деталі. Я ще не тримаю в руках комплект Meng, але один уже готовий і буде створений протягом наступних кількох місяців тут, на Tracklink.
Цікава річ про комплект Meng полягає в тому, що він має частини, які охоплюють майже всі особливості виробництва G1, де Dragon розділив це між двома наборами, раннім і пізнім. До речі, коли цей комплект Dragon був анонсований у 2009 році (перевипущений також у 2015 році), люди вважали, що це був G2. У той час концепція G2 ще не потрапила в модельний ряд, оскільки була сформульована лише кілька років тому, після випуску Panzer Tracts № 9-3. Отже, коли Dragon поставив на коробці лише «Пізнє виробництво», усі припустили, що пізно як у G2, але згодом виявилося, що це пізній G1. Я не бачив зображення коробки 2015 року, тому не знаю, чи вони змінили опис, але Scale Mates досі використовує оригінальне зображення коробки на своїй сторінці.

Причина, по якій я так багато згадував про комплект Meng, полягає в тому, що вони обрали своїм рекламним об’єктом і зображенням коробки Jagdpanther G1 номер 212 SPz Abt 654, захопленого та широко сфотографованого канадцями у квітні 1945 року. Випадково це саме той об’єкт, який я змоделював із Набір дракона з невеликою допомогою Panzer Art.

Це Jagdpanther G1 із пізнім глушником Flammvernichter, встановленим між оригінальними вихлопними трубами, про який усі згадують в інтернет-дискусіях про дивацтва JP.
Мені вдалося знайти загалом 10 різних фотографій цього JP, що неймовірно, якщо подумати про це. Зазвичай нам щастить знайти 2-3 фотографії будь-якого автомобіля.

Це модель Miag, виготовлена ​​у вересні-жовтні 1944 року. Ви можете відрізнити його від Miag, тому що стійка для інструментів LHF трохи зігнута вгору ззаду. Гарматне броньоване обрамлення або Geschuetznische німецькою технічною термінологією є першим типом post zimmerit з 4 важкими зовнішніми болтами зверху та знизу, які утримують його на місці. Стара версія на зимованих автомобілях була набагато меншою та зафіксованою всередині, тому не було жодної головки болтів.

Як бачите, він був у чудовому стані, коли його захопили. Якщо ви уважно подивитеся на фотографії, деякі з отворів для проникнення виглядають так, ніби їх вибухнули після захоплення канадцями. Схоже, вони також вирішили провести його польову технічну перевірку, видаляючи різні уламки, або вони, можливо, намагалися привести його в робочий стан після того, як екіпаж його затопив. Важко сказати.

Деякі деталі, які варто відзначити, – це великі кільця з листя, приварені по всьому транспортному засобу. Я бачив лише одну іншу фотографію JP з доданими цими кільцями, але в 1945 році це було нечуваним на інших машинах.
Незвично для машини sPz Abt 654, усі інструменти не переміщені ззаду. Тільки трубка для очисних стрижнів рушниці, здається, перенесена на моторну палубу.
На останній фотографії ви можете побачити суміш вихлопних труб, а також велике 665-мм направляюче колесо.
Також окремі льодорізи на ланках траси.

Я не думаю, що хтось склав добірку фотографій Jagdpanthers із вересневого/жовтневого серійного виробництва з першим типом зброї. Це все, що я міг знайти з точки зору фотографії

. Згідно з Panzer Tracts 9-3, лише 29 JP було виготовлено за цей 2-місячний період через бомбардування, тож, можливо, ми не повинні дивуватися невеликій кількості фотографій. Panzer tracts також стверджує, що нову обойму гармати із зовнішніми болтами почали встановлювати на конвеєрі в серпні 1944 року. Але zimmerit припинили застосовувати лише з 9 вересня 44 року. У нас немає фотографій, які показують новий тип обойми гармати, встановлений на машини з циммеритом. тож що саме сталося протягом цього місячного періоду виробництва, наразі залишається загадкою.

На перших двох фото одна й та сама розбита машина. Крім нового стилю збройового коміра, єдиною іншою цікавою особливістю є те, що 3 гнізда Pilze для стріли 2-тонної укосини були приварені до пластини даху. Компанія Miag представила їх у жовтні 44 року. Пізніше під час виробництва їхнє розташування на даху було змінено на те, що ви бачите на комплекті Tamiya.

Цей зі східного фронту під час битви на озері Балатон. Зверніть увагу, що він у задовільному стані, і більшість фітингів відсутні, тому, можливо, у ньому закінчилося паливо.
На відміну від решти транспортних засобів у цій колекції фотографій, він також має цільну трубу для зброї.

Це машина sPz Abt 654. це можна зрозуміти по переміщеній трубці стрижня для очищення зброї, яку можна побачити на палубі двигуна.

Інші 654 JP використовували для стрільби, судячи з ударів по передній частині корпусу. Як не дивно, жоден з них не пробився, хоча лобова броня JP не вважалася дуже товстою.

Цей застряг у багнюці, намагаючись перетнути річку.

Це цікаво не лише тому, що фотографія кольорова, а й тому, що передні бризковики не є звичайним типом Panther G, а взяті з Panther A. Існують інші випадки Panther G з передніми бризковиками Panther A. Можливо, складальному заводу потрібно було використати старі запчастини або закінчилися нові.

Це, здається, одне з останніх вироблених зі збройним коміром або виїмкою для зброї, як це називає Panzer Tracts. Ви можете побачити Pilze на даху (жовтень 44), а манжета (Topfblende) має кріплення на верхній частині для гвинтової різьби, щоб її було легше знімати.

Одного разу в Абердіні в США була одна з цих ягдпантер. Шкода, що вони не втрималися. Фото взято з Panzer Tracts 9-3, і жодної іншої інформації про цю зниклу машину не надано.

Цей теж взято з урочищ Панцер. Це абсолютно новий sPz Abt 654 JP із дуже щасливим екіпажем.

Я щойно помітив це, переглядаючи інші фотографії, які я маю на ПК.
Моя фотографія 6 у вищезгаданому розділі, здається, є іншим ракурсом 2 із 3 Jagdpanther на фотографіях Битви при Балджі, наведених нижче. Здається, вони знаходяться в тому ж положенні, що й двоє на задньому плані на фото 2 і 3 тут. Очевидно, що це заболочене поле, повне талого снігу, і на другій і третій фотографіях поле повернулося до нормального стану в кінці літа 1945 або 1946 років. Звичайні
копії кольорових фотографій дуже перетримані, в результаті чого зелень зникає, а Коричневий схожий на червоно-коричневий праймер. Колірна корекція Рона Овена Хейса на цих фотографіях на «Зниклій рисі», надаючи кольорам набагато більш природний вигляд.

Чим більше я дивлюся, тим більше фотографій з’являється. Ось ще кілька Jagdpanthers із зовнішнім коміром зброї з болтами першого типу.

Ці два наступних є одним і тим же нокаутованим JP з sPz Abt 654. Ви можете сказати про пошкодження правої гусениці.

Захоплений трофей у парку Горького в Росії.

Якщо ви чекаєте досить довго, то саме те, що ви шукали, має з’явитися.
Я додаю це в серпні 2019 року, і це пов’язано з транспортними засобами першого типу із зовнішнім болтовим хомутом, які мають zimmerit. Добре, 3 різні транспортні засоби з’явилися або мені вказали, оскільки я вже мав фотографії, але не помітив особливостей.

Перший, очевидно, справжній, оскільки у нас є 2 його фотографії з різних ракурсів.

Другий трохи складний, але якщо ви подивіться на комір пістолета, ви побачите на ньому ряд головок затворів.

Це трохи складніше, оскільки це радянські фотографії, і вони завжди жахливої ​​якості. Інші прокоментували це на Missing lynx і підозрюють, що у неї правильний тип раннього закріпленого нашийника та зиммериту. Важко сказати напевно, але я бачу там достатньо, щоб запідозрити JP, покритий циммеритом.

Лише переглянувши вміст набору, ви можете побачити, що це старий DML із висотою точності та деталізації. Приблизно в цей час їхні комплекти, здається, трохи занурилися в якість, коли однокомпонентні доріжки DS стали нормою, замінивши окремі ланки доріжок Magic.
У цьому комплекті немає доріжок DS, і всі пластикові деталі мають приголомшливу якість, яку ми звикли очікувати від DML з 2000-х років приблизно до 2012 року.

Оскільки цей набір був розроблений для пізньої версії G1, Dragon включав опцію другого. менш поширена плита даху. Лише 10 Jagdpanther, вироблених MNH у листопаді/грудні 44 року, здається, були обладнані переднім «повітрозабірником». Panzer Tracts не дає реальних пояснень, чому 10 корпусів були завершені таким чином.
Крім того, у нас є фотодовідка про те, що деякі транспортні засоби Miag також мали цей передній вентиляційний отвір, а Jagdpanthers із жорсткими краями, які, ймовірно, були виготовлені MBA, також мали вентиляційний отвір. Читаючи PT, ви могли б створити враження, що лише 10 корпусів мали цю функцію, але фотографії показують нам, що було виготовлено набагато більше, але жодних записів не збереглося для подальшого пояснення ситуації.
Ми не будемо використовувати опцію в цій попередній збірці, але добре, що Dragon включив її. Старий комплект Italeri JP і дуже старий комплект Tamiya мали цю функцію як стандарт, оскільки вони обидва були досліджені з Aberdeen JP, який є пізнім G1 і має впускний отвір у передньому положенні. Panzer Tracts називає це «повітрозабірним отвором», я завжди думав, що він призначений для відсмоктування диму з бойового відділення, але це була робота вищого, центрального вентиляційного отвору на даху, здається.

Тут немає жодної вашої плоскої упаковки. Dragon дає нам гарну міцну основу для роботи.
Підгонка всіх торсіонів і вставок радіатора ідеальна.

Фарбувати їх непотрібно, оскільки через сітчасті решітки палуби двигуна мало що видно. Я щойно пофарбував внутрішню частину корпусу в темно-сірий колір, щоб світло не відбивалося через відкриті люки.

Підвіска має стільки деталей, скільки ви можете побажати для будь-якого комплекту.

На передній панелі JP 212, яку я моделюю, була заглушка для невикористаного другого блоку огляду водія, який було видалено місяцями тому. Схоже, складальнику Miag знадобилися місяці, щоб опрацювати Wanne (базові корпуси), які постачалися з цим вирізом.
Навіть перші 20 автомобілів MNH Late G1, які почали виробляти лише в листопаді 44 року, мали цей наповнювач, який являв собою товсту броньовану пробку, приварену до отвору.

Dragon постачає його як панель для травлення, що нормально, оскільки справжня річ, здається, пишається навколишньою пластиною.

Ранні JP мали круглий отвір у палубі двигуна для трубки, яка також використовувалася на танках Panther. Трубку ніколи не встановлювали, тому отвір було закрито кришкою з болтами. Пізніше під час виробництва його взагалі вилучили з корпусу. Потім, коли почалося виробництво G2, отвір знову з’являється. Panzer Tracts описує його як «повітряний кожух», але не вдається в деталі його використання. Можливо, у книзі PT Panther G є більше інформації, але я її не маю.
Dragon видалив отвір у цьому наборі, що правильно. Я не пам’ятаю, чи було це в наборах Early, чи ви просто приклеїли круглу пластикову чи гравіровану деталь.

Верхня частина корпусу йде разом без проблем. Вам просто потрібно додати пластину даху за вашим вибором і її внутрішнє оснащення. Коли вони були встановлені, я пофарбував інтер’єр у темно-сірий колір і був готовий збирати верхній і нижній корпуси.

Я створив комплекти Late Gun Collar, щоб побачити, як він підходить, але я не мав наміру використовувати його, вибравши замість цього смолу Panzer Art. Шкода, що Dragon не включив другий попередній тип пістолета Collar, щоб збільшити можливості під час створення цього комплекту та заощадити мені трохи грошей, але, можливо, вони мали намір зробити ще одну упаковку комплекту в якийсь момент. Зараз трохи пізно, оскільки новий комплект Meng матиме всі 4 типи нашийників у новому наборі, який щойно був випущений, коли я пишу це.

Ось Panzer Art resin Gun Collar. Очевидно, він заснований на іншій частині Dragon, оскільки ви бачите, що невикористані «робочі» частини Dragons підходять до неї. Вони б дозволили рушниці рухатися з боку в бік. У готовому наборі пістолет рухається лише вгору та вниз, що трохи дивно, оскільки навіть набори Italeri та Tamiya мають повний діапазон руху.
Ці «робочі» частини насправді ніколи не використовувалися в наборі, тому що вони неповні та не вказані в інструкціях. На литнику є ще кілька частин інтер’єру, які, здається, Dragon думав використати, але потім хтось відключив їх і з якоїсь причини так і не завершив збірку.

Наскільки я розумію, ви моделюєте ранню модель G1 і з цієї причини ви видалили 2-й блок візуалізації драйвера. Чи пізніші моделі G1 мали обидва блоки огляду чи слід видалити другий на всіх G1?

Я створюю середню версію G1, вересень/жовтень 44.
Другий блок бачення було видалено в червні 44, але з якоїсь причини корпуси все ще мали для нього виріз. Можливо, багато корпусів вже були закінчені постачальником до того періоду, але ще не були зібрані. Протягом літніх місяців виробництво ягдпантери було дуже незначним. Вони закінчили лише 6 у червні 44 року, 15 у липні, 14 у серпні тощо.
До того часу, коли з’явилася пізня модель у листопаді/грудні 44 року, вони все ще мали 20 корпусів із вирізом.

Коли я створював набір G2, я запозичив треки Magic з цього набору. У наборі G2 були гусениці DS, і я використовував їх у наборі Meng Panther A, тому що ці гусениці було дуже жахливо чистити та будувати. Тому мені потрібен був запасний набір гусениць для цього набору. Підніміть Bronco з їхнім пластиковим індивідуальним робочим набором доріжок. Це гарний дешевий набір для заміни, який обійдеться вам приблизно в 15 євро з доставкою, якщо ви отримаєте його з Китаю через Ebay.

Їхня краса полягає в тому, що вони мають формовані направляючі ріжки, на відміну від багатьох нових пластикових наборів від Takom і Meng. Вони вважаються робочими, тому що вони повинні просто клацати разом, але насправді цього не роблять. Хтось робить, а хтось ні. На деяких зернах є невеликі дефекти формування, інакше вони надто щільно прилягають один до одного, і головки зерен відриваються, коли ви їх зіштовхуєте. це трапляється лише з непарним, можливо, одним із 20, але цього достатньо, щоб ви поставили під сумнів свою впевненість у тому, що вони залишаться разом у довгостроковій перспективі, тому я рекомендую склеїти їх усіх після того, як ви об’єднаєте їх разом.

Єдиним недоліком є ​​розташування 4 точок кріплення литників на внутрішній стороні вигнутої області. Це справжній біль, щоб отримати в чистоті. Але вони виглядають дуже добре, коли зібрані та підігнані до комплекту. Легко так само добре, як Magic Tracks, які спочатку входили в комплект.

Jagdpanther 212 має льодовики на ланках Track, якщо ви уважно подивіться на фотографії в розділі 1. Для цього я використав ті, що залишилися з комплекту Meng Panther A, тому вони виготовлені з червоного пластику. Я думаю, що на кожній 6-й чи 7-й ланці вони були встановлені. Я не став займатися нижньою стороною доріжок.
Мені потрібно ще раз згадати, що у JP була своя власна спеціальна версія Panther Track, але ніхто її не виготовляє, і я думаю, що вони ніколи не будуть, оскільки вона настільки схожа на звичайну трасу, лише маючи Spur або Spike на дорозі, щоб відрізнити її від нормальний трек. Подивіться на мою збірку Jagdpanther G2, щоб побачити фотографії цієї функції.

Я використовував у комплекті велике направляюче колесо зі спицями розміром 665 мм, оскільки це те, що встановлено на фотографіях 212. Цього направляючого колеса, на жаль, немає в комплекті, але я мав запчастини з інших комплектів Dragon Panther G або використовував «Дизайн моделі тигра». смоляний або Panzer Art, я не можу точно пригадати, оскільки минуло майже 6 місяців, відколи я створив набір.
Опорні колеса майже ідеальні щодо деталей, як і ведуча зірочка.

 

 

Мейґ був єдиним монтажником JP до листопада 44 року, коли до нього приєднався MNH.
Мейг не вирізав проріз для лопати на монтажній пластині бічної спідниці, як на Panther G. Тож вони просто нахилили підставку для інструментів, щоб їм не знадобився виріз. JP зібрані MNH мали виріз. Це один із способів розрізнити транспортні засоби двох заводів.
Інструменти чудові, оскільки на них наліплені кліпси.

Єдиними інструментальними пристосуваннями, які були переміщені в задню частину 212, були трубки для стрижнів для очищення зброї. Мені довелося б адаптувати частину комплекту, але у мене була деталь Meng Panther A, яка залишилася в цьому наборі. Він також мав кріплення для розміщення палуби двигуна, тому мені просто довелося використати торцеві кришки Dragon та якийсь ланцюг із гравіюванням.

Єдина частина інструменту, яка не входить до комплекту, – це дріт для тягового троса Track. Головки постачаються добре, тому вам просто потрібно знайти тонкий дріт, щоб завершити речі.

Нашийник середнього типу Panzer Art і Mantle виглядають дуже добре, але мої були трохи замалі, щоб заповнити виріз у комплекті. Мені довелося заповнити все навколо тонким розтягнутим литником і наповнювачем. Це, м’яко кажучи, розчарувало, але ми знаємо, що деякі вироби зі смоли іноді мають звичку стискатися.

Змонтувати унікальний вузол вихлопної труби було дуже легко.
Я сумніваюся, що цей автомобіль зійшов з конвеєра в такому вигляді. Автомобіль був виготовлений у жовтні 44 року, а фотографія була зроблена у квітні 45 року, тому є достатньо часу, щоб вихлопна система пошкодилася та була замінена на іншу машину, або інший JP G2, або пізню Panther G. Це може бути також нова арматура. Ви бачите фотографії пізньої війни Panther As з ними.

Jagdpanther 212 мав кілька металевих кілець, приварених до корпусу для утримання листя. Трохи складно побачити все це на фотографіях і зробити кожне точно правильно. Я думаю, що більшість із них я знайшов у потрібному місці. Зверніть увагу, що середня частина ствола має 3 позиції навколо нього, і дульне гальмо також має три, хоча мені не вдалося сфотографувати цю область на моїй моделі.


Однією з небагатьох деталей, яких не вистачає в цьому комплекті, є різні ланцюги, які фіксують обладнання. Для них я використовував набори деталей Aber etch. Набори Panther G etch від них дуже добре забезпечують усі шпильки та ланцюжки.
Буксирувальний трос надається в комплекті, але його жахлива сталь, яку нелегко зігнути та сформувати, тому я використав набір із наконечників кабелю та чудовий мідний кабель Eureka. 0,90 мм — це розмір, який найкраще виглядає для кабелів Panther тощо. Він навіть може бути найкращим для кабелів Tiger. Наступний розмір – 1,10 мм, який я вважаю занадто великим.
Я зробив кабель коротшим, ніж повинен бути. Я не впевнений, що G1 JP використовували короткі кабелі, як на Panther A. На будь-яких фотографіях, які я бачив, видно дуже довгий кабель, який скручується навколо запасних ланок гусениці, але фотографій бойових кабелів JP на машині небагато, тому я вибрав більш акуратну коротку Panther A типу.

Отже, щоб підсумувати, перш ніж ви побачите готову нефарбовану модель, це чудовий набір для створення, і він там разом із найкращими наборами, які коли-небудь створював Dragon. Єдине реальне упущення, яке слід було додати до комплекту, – це бічні пороги. Чомусь Dragon не має їх у більшості своїх наборів Panther G або Jagdpanther. Багато років тому вони намагалися продати їх як частину окремого набору оновлень Panther, але вам пощастить знайти цей набір, крім того, сьогодні все одно є так багато інших наборів AM etch, які можна вибрати.
У новому випуску Meng вони будуть частиною набору, що, я впевнений, зробить його набагато привабливішим для модельєрів, а також ціна буде набагато нижчою від тієї, яку Dragon вимагає за цей набір. Наразі я бачу один на Ebay, його ціна становить 54 євро плюс доставка 21 євро. Це 75 євро порівняно з 30 євро з доставкою, які я нещодавно заплатив за Meng JP.
І все ж я дуже радий, що створив комплект Dragon. У мене він був у схованці вже 5 чи 6 років, тож було приємно зробити це перед тим, як прибуде комплект Мен.
Я подивлюся на цей набір за кілька тижнів, коли отримаю можливість його створити, і буде цікаво порівняти їх разом.

хотів би знати ще одну річ: G1 має «нормальні» вихлопи, а G2 — Flammvernichter. Чи були звичайні встановлені на останніх версіях 44, чи відбувся перехід на типи Flammvernichter у певний період. Або Фламми були додані пізніше лише на полі?

Я хотів би створити свою модель зі звичайними вихлопами, підключеною системою огляду для другого водія, вентиляційним отвором на даху, який пізніше перемістили, і трубкою для очищення зброї, розміщеною на палубі двигуна.

Складне запитання, на яке потрібно відповісти.
Гадаю, вихлопи Flammvernichter були приблизно з жовтня 44 року, але спочатку вони встановлювалися лише на Panther G.
Оскільки G1 JP базувався на Panther A, той самий стиль потрійної труби використовувався до початку виробництва G2 у грудні 44/січні 45 року. Очевидно, 212 був винятком, але я збираюся припустити, що його нові вихлопи не були встановлені на заводі. під час виробництва. Оскільки фотографії 212 датуються квітнем 45 року, можливо, проводився ремонт або набір Flammvernichters було запозичено з пошкодженого танка G2 або Panther G. Ми ніколи не дізнаємося напевно.
G2 були засновані на Panther G, тому всі вони, здається, були оснащені новою вихлопною системою.

Те, що ви, здається, хочете змоделювати, це один із 10 автомобілів MNH, які були пізніми G1, зібраними в листопаді-грудні 44 року. Вони мали потрійну трубу LHR вихлопу, підключили другий блок огляду, перемістили вентиляційний отвір на передню частину даху, і якщо вони були призначені для sPz Abt 654, тоді вони мали трубу на палубі двигуна, але зазвичай усі інструменти також переміщувалися. Цей тип також мав би великий збройний комір другого типу.

Коли я пишу це, я пам’ятаю, що отримана мудрість говорить, що всі переміщені транспортні засоби з вентиляційними дахами були вироблені MNH, але це суперечить цій фотографії, яка є в PT 9-3. Його Miag випустила G1 пізно з переміщеним вентиляційним отвором спереду. Ми знаємо, що це автомобіль Miag, або припускаємо, що це тому, що вирізу для лопати в кронштейні бічної спідниці немає.

Я не можу витримати цей опис на 100%, оскільки багато деталей виробництва в кращому випадку тіньові, і є лише кілька фотографій, а також описи в PT 9-3, які не завжди повні або настільки зрозумілі, як я хотів би, щоб вони були.

Ось такий автомобіль, який ви шукаєте, але вентиляційний отвір на даху знаходиться ззаду. Зверніть увагу на другий наповнювач блоку зору на передній панелі. Ви можете зрозуміти, що інструменти були переміщені, а не просто відірвані, за привареним затискачем для буксирного троса з боку корпусу.

І ще один пізній G1 із наповнювачем бачення.

Це ближче до того, що ви шукаєте. Вентиляційний отвір знаходиться спереду, але труба, ймовірно, все ще знаходиться з боку корпусу. G1 Пізно.

Цей має вентиляційний отвір на даху спереду та наповнювач блоку Vision і є пізнім G1. Не знаю, що сталося з трубкою. Його могло злетіти з борту корпусу або моторної палуби. Вибирайте теорії.
Це також автомобіль виробництва Miag, як ви можете бачити з кутової стійки для інструментів. Отже, це 2 автомобілі Miag з вентиляційним отвором, переміщеним спереду.

Розписувала комплект фарбами Tamiya.
XF 59 Desert Yellow
XF 13 Green
XF 9 Hull red
Пов’язано разом із напиленням XF 78 Deck Tan.
Після цього кілька мийок, а потім суха щітка темно-коричневою майже чорною масляною фарбою Pz Abt 502 просто для чогось трохи іншого.
Мені все ще потрібно провести остаточне вивітрювання. Я зробив ці фотографії просто для того, щоб побачити, як виглядає модель, і дати мені уявлення про те, над якими областями потрібно попрацювати.

Наклейки було складно придумати з коробки запчастин. Знайти 212 чорного кольору з білим контуром правильного розміру важко, і мені не вдалося знайти те, що я шукав. Мої цифри трохи більші. Якби я чекав, я міг би використати Meng у їхньому щойно випущеному наборі JP. Але, як я вже казав на початку блогу, цей комплект був створений минулої зими.
Хоча сьогодні ввечері я трохи попрацював над цим. У мене не було бічних спідниць для нього, але мені вдалося знайти їх в іншому наборі, який я будую. Отже, вони були пофарбовані та вивітрені лише кілька годин тому.